Monika Kamińska

NAJWIĘCEJ NOWOŚCI W BUTIKU PRZY UL. NIECAŁEJ 7 W WARSZAWIE! 

do kasy suma: 0,00 zł
EN / PL
Wiosenne sukienki z autorskimi nadrukami.
Wiosenne sukienki z autorskimi nadrukami.

Wiosenne sukienki często kojarzą się z kwiatowymi nadrukami. Nic dziwnego - kwiatowy motyw jest jednym z najpopularniejszych, które możecie znaleźć na wiosennych ubraniach. Od sukienek na wiosnę mini, przez sukienki wiosenne midi i sukienki na wiosnę maxi przewijają się wdzięczne, kwiatowe motywy. 

Skąd pomysł na własny nadruk? 

My do tematu wiosennych, kwiatowych nadruków podeszłyśmy nieco inaczej. Zależało nam na tym, aby na naszych wiosennych sukienkach, umieścić coś co jest tylko i wyłącznie nasze. Chciałyśmy w ten sposób, przekazać Wam indywidualną część naszej firmy. Mamy szczerą nadzieję, że udało nam się to zrobić, a nasz autorski print przypadł Wam już do gustu :) 

Cały pomysł zrodził się w naszym dziale produkcji. Już w lecie, zeszłego roku, kiedy myślałyśmy i projektowałyśmy kolekcję na kolejny sezon. Chciałyśmy aby na naszych wiosennych sukienkach pojawiło się coś unikalnego. Pomysłów było mnóstwo, ale finalnie uznałyśmy, że najlepszym z nich będzie nasz własny, autorski nadruk. 

Jak powstał nasz print? 

Jeżeli chodzi o realizację, to tu na wysokości zadania stanął cały nasz dział produkcji, ale przede wszystkim nasz dział graficzny - z dzielną Eweliną na czele, która odpowiadała za cały projekt oraz przygotowanie i finalne powstanie nadruków.

Zależało nam, aby nasze sukienki były niepowtarzalne, dlatego na naszych wiosennych sukienkach znajdziecie autorskie, zaprojektowane i narysowane w 100% przez nas stokrotki. Powstał on dosłownie od białej kartki, przez zaprojektowanie i narysowanie go i finalnie przeniesie na wersję cyfrową a potem na nasze sukienki. Każda stokrotka była zaprojektowana indywidualnie a potem grupowo zostały powielone w ramach nadruku na sukience. 

Co ważne, nasz nadruk na wiosennych sukienkach wykonaliśmy ekologiczną metodą, która zużywa mniej wody oraz energii. Do nadruku wykorzystuje się ekologiczne barwniki, więc nasz print jest nie tylko autorski, ale także stworzony z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju! 

Jeżeli jeszcze nie macie naszych sukienek w stokrotki - to zapraszamy do naszego sklepu! 

Mamy nadzieję, że podobają Wam się nasze autorskie stokrotki, a za każdym razem kiedy założycie jedną z naszych wiosennych sukienek, przypomnicie sobie, że macie na sobie bezpośrednią część naszego zespołu! 

 

A tu znajdziecie nasze sukienki z autorskim printem: 

- Sukienka Siv bawełniana w kwiaty 

- Sukienka Freja wiskozowo-bawełniana w kwiaty

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium