Wełniany golf Natalie, 100% merino
100% wełna merino, przędza z certyfikatem Woolmark i Oeko-Tex
100% wełna merino, przędza z certyfikatem Woolmark i Oeko-Tex

Opis
Golf Natalie wełniany, beżowy
Skład: 100% wełna merino, przędza z certyfikatem Woolmark i Oeko-Tex
Modelka ma 170 cm wzrostu i nosi rozmiar S/M. Wymiary modelki: 89 cm biust, 73 cm talia, 94 cm biodra.
Golf Natalie ma piękny beżowy kolor, który rozświetla twarz i stanowi świetną bazę stylizacyjną. Wykonany jest z przędzy z certyfikatami Woolmark i Oeko-Tex. Model ma krój oversize. Do tego szersze rękawy i dół ze ściągaczami. Ma także wywijany golf.
Główne cechy wełnianego golfu Natalie:
- Wykonany z 100% wełny z certyfikatem Woolmark i Oeko-Tex;
- Wywijany golf;
- Na dole oraz na rękawach ma ściągacze;
- Lekko bufiaste, długie rękawy;
- Fason: oversize;
- Zaprojektowany i uszyty w Polsce;
- Kraj pochodzenia przędzy: Włochy;
- Kolor: beżowy;
- Pranie: ręczne w 30 stopniach z użyciem delikatnych detergentów, suszenie na płasko w temperaturze pokojowej, prasowanie lekko rozgrzanym żelazkiem na lewej stronie;
Z czym nosić?
Wełniany golf to bardzo uniwersalny i wygodny element jesiennych stylizacji. Sprawdzi się zarówno w pracy, jak i podczas zabieganego dnia w towarzystwie wełnianego płaszcza. Będzie współgrał zarówno z jeansami jak i naszą wełnianą spódnicą Gina. Dla w pełni zimowego looku dodaj na przykład wysokie botki Street Shoes.
Dane techniczne
Kolor | Beżowy |
Zrównoważona moda.
W Monika Kamińska 99% produkcji to materiały naturalne: wełna, len, jedwab, bawełna oraz sztuczne: wiskoza, cupro, lyocell. 1% kolekcji to materiały syntetyczne, używamy ich wyłącznie tam, gdzie naprawdę jest to koniecznie.
Produkujemy z materiałów typu deadstock, które odkupujemy włoskich producentów. Deadstoki to materiały, które zostały wyprodukowane, ale nie odebrane przez firmę zamawiająca. My je kupujemy i dajemy im drugie życie.
Korzystamy z materiałów certyfikowanych m.in. The Woolmark Company, GOTS, ZQRX, Better Coton Initiative, Sustainable Tracable Wool, NM Wool - Non Mulesed Wool, Assosaciazione Tessile e Salute.
Farbując materiały na nasze wzory, wybieramy farbiarnie, które korzystają z barwników pigmentowych, które nie wymagają parowania. Materiały farbowane z użyciem barwników pigmentowych wymagają tylko prostego suszenia, dzięki czemu oszczędzamy wodę i energię.
Krótkie serie. Wolimy wyprodukować mniej, ale mieć pewność, że wszystko sprzedamy.
Brak notorycznych przecen. Nie gramy ceną. Wolimy sprzedać mniej, lecz uczciwie.
Oferujemy szycie na miarę. Jest to najbardziej ekologiczne i przyjazne środowisku rozwiązanie.
Wyprzedajemy kolekcję do końca włącznie z prototypami produkcyjnymi sprzedawanymi w ramach sample sale. Żadne nasze ubrania nie są niszczone.
Jeśli zostaje nam trochę tkaniny, to szyjemy dalej! Z końcówek tkanin tworzymy pojedyncze egzemplarze mini spódniczek, kamizelek lub sukienek.
Naprawiamy i upcyklingujemy ubrania. Organizujemy akcję „SPA dla ubrań”, w ramach której nie tylko naprawiamy, ale również dajemy drugie życie ubraniom naszej marki.
Organizujemy w butiku wymianę ubrań dla klientek, w ramach której mogą między sobą wymieniać się ubraniami z marki Monika Kamińska, dzięki czemu niechciane rzeczy zyskują drugie życie.