Monika Kamińska

Końcówki kolekcji z naturalnych materiałów czekają na Ciebie! Sprawdź >>>

Szyjemy na miarę: czerwona bluzka z bufkami
Szyjemy na miarę: czerwona bluzka z bufkami

Szycie na miarę to usługa, która jest coraz częściej wybierana przez nasze Klientki. Cieszy nas to, że coraz częściej szyjecie na miarę ubrania, bo po prostu chcecie mieć inny kolor danej rzeczy. 

Tak też było w przypadku naszej bluzki z bufkami. Nasza stała Klientka pani Monika kupiła białą bluzkę z bufką i po prostu przepadła. Tak bardzo spodobał się jej materiał (100% len) oraz krój bluzki, że po prostu nie mogła się oprzeć by jej nie uszyć w innym kolorze. Padło na soczystą czerwień i tak zaczęła się przygoda Pani Moniki z szyciem na miarę. 

I co najważniejsze, chcemy Ci to pokazać. Szycie na miarę to całkiem inny poziom kupowania ubrań. Przymiarki to przyjemne spotkania, które pozwalają uczestniczyć w powstawaniu danej rzeczy i dopasowaniu jej odpowiednio. 

Szycie na miarę: zdjęcie miary 

 

Nasza Ewelina zdjęła miarę oraz ją dokładnie spisała. Czyli pierwszy etap mamy już zrobiony. Teraz przechodzimy już do przymiarek. 

Szycie na miarę: przymiarki 

Mamy już bluzkę, ale jeszcze nie jest gotowa. Trzeba ją dopasować do Pani Moniki. Zwróć uwagę na piękny len, z którego uszyć można także garnitur, sukienkę, szorty czy też właśnie bluzkę. 

Bluzka Pani Moniki ma piękne oblekane guziki oraz wszycie marszczone rękawa (spalla camicia), czyli wszycie koszulowe rękawa z marszczeniem po jego zewnętrznej stronie. Te elementy dodają całości charakteru oraz cudownego letniego klimatu. 

Jak widzisz, na przymiarce sprawdzamy, czy wszystko leży ładnie, a to co trzeba poprawić Ewelina dokładnie zaznacza i mierzy. Dzięki temu nasze krawcowe wyczarują bluzkę marzeń dla naszej Klientki. 

Przechodzimy teraz do najważniejszego! Bluzka jest już gotowa! 

Szycie na miarę: odbiór gotowej bluzki 

My jesteśmy zakochani w tej bluzce! 

Szycie na miarę to usługa uzależniająca, jak raz spróbujesz, to już ciągle będziesz chciała! 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium