Minimalistyczne suknie ślubne
Minimalistyczne suknie ślubne

Kiedy już zapadnie „ta” data, zaczyna się gorący okres przygotować. Trzeba przecież znaleźć odpowiednie miejsce, wybrać kwiaty, dodatki, fotografa, muzykę i inne rzeczy. No i co najważniejsze, wybrać suknię ślubną! 

Suknia ślubna to jedna z najważniejszych sukienek, które wkładamy. Dlatego też musi być taka, jaką sobie wymarzyłaś. A dobrze wiemy, że nie zawsze jest tak, że uda się znaleźć dokładnie taką, jaką chcesz. 

I wtedy do akcji na białym koniu wkracza nasza usługa szycia sukien ślubnych na miarę! 

Suknia ślubna na miarę

Jeśli zastanawiasz się nad uszyciem sukni ślubnej, to świetnie. Usługa ta gwarantuje, że suknia będzie dokładnie taka, jaką sobie wymarzysz. Razem wybierzemy model, dopasujemy go do Twojej sylwetki oraz potrzeb. Pisząc potrzeby, mamy na myśli rodzaj ślubu. Może to być spokojna, klasyczna ceremonia, szalony ślub na plaży czy też przyjęcie w ogrodzie w trampkach. 

Na każdą z tych ewentualności trzeba być odpowiednio przygotowanym. Dlatego tak ważna jest wstępna rozmowa. Musimy poznać wszystkie szczegóły, Twoje oczekiwania i preferencje. Może być tak, że całe życie chodzisz w sukienkach i je po prostu kochasz, a może być tak, że wcale za nimi nie przepadasz i suknia ślubna to dla Ciebie mały koszmarek. Takie informacje są dla nas ważne, ponieważ dzięki temu łatwiej nam będzie obrać kierunek szycia. 

Razem dobierzemy też fason sukni. Znamy różne sztuczki, które pomogą ukryć ewentualne mankamenty figury i uwypuklić jej zalety. Dzięki temu będziesz czuła się komfortowo z każdej strony. To ważne, ponieważ Panna Młoda jest w centrum uwagi gości, kamer i aparatów fotograficznych. Suknia oprócz walorów estetycznych ma być również użyteczna. Przede wszystkim musi dobrze zachowywać się w tańcu, ruchu, przy siedzeniu czy też klękaniu (np. w trakcie mszy w Kościele). Ten aspekt jest naprawdę istotny, ponieważ w sukni spędzisz od kilku do kilkunastu godzin. 

Ważne: szyjemy tylko z naturalnych tkanin, więc nie każdy projekt jesteśmy w stanie zrealizować. Wynika to z właściwości tkanin i tego, że niektórych efektów po prostu nie da się uzyskać (np. plisowania). 

Zalety szycia na miarę

  • suknia dopasowana do Twojej figury i oczekiwań
  • wpływ na cały proces powstawania sukni
  • fajna przygoda
  • niepowtarzalna suknia 

WIĘCEJ INFORMACJI O USŁUDZE 

Jak przygotować się do szycia na miarę sukni ślubnej 

Aby wszystko zgrało się idealnie, pamiętaj by na przymiarki przynieść buty ślubne oraz bieliznę ślubną. W kwestii butów oczywiście chodzi o dokładne dopasowanie długości sukni. Dzięki temu nie będzie Ci się plątać pod nogami, nie przewrócisz się oraz nie uszkodzisz tkaniny. Bielizna, zwłaszcza biustonosz, to równie ważna kwestia. Jak wiadomo, jest wiele rodzajów biustonoszy i potrafią naprawdę zmienić kształt piersi, bardziej lub mniej je wyeksponować. Dlatego zawsze miej swój docelowy biustonosz, wtedy kształt sukni będzie do niego dopasowany i ominiemy przykre niespodzianki.

Ważną dla nas informacją jest również Twoja dieta. Zapytasz pewnie: dlaczego? Otóż wiele Panien Młodych do swojego ślubu po prostu się odchudza. Utrata kilku kilogramów nie przeszkodzi w szyciu, ale będzie nam łatwiej, jeśli będziemy mieli taką wiedzę.  

Suknia ślubna z kokardkami

Koronkowa suknia ślubna 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium