Prezenty świąteczne z marką Monika Kamińska
Prezenty świąteczne z marką Monika Kamińska

Nastał grudzień, czyli zaczynamy nerwowe przygotowania do Świąt. A jak Święta to oczywiście prezenty. Te mikołajkowe oraz te, które kładziemy pod choinką. Tym samym zaczynamy również wyścig z czasem, ponieważ ciągle nam się wydaje, że przecież jest jeszcze czas. 

Dla ułatwienia zadania przygotowaliśmy prezentownik, który pomoże Ci wybrać świetny prezent, z którego ucieszy się obdarowana osoba. 

Gotowi? To zaczynamy! Pamiętajcie, żeby czytać z przymrużeniem oka. ;) 

Nie mam pojęcia co jej kupić, czyli dalsza ciocia/kuzynka przyjeżdża w gości

Ten typ prezentu jest zawsze kłopotliwy. Po pierwsze nie znamy rozmiaru, po drugie upodobań, a po trzecie (nie ukrywajmy) chcemy to załatwić nieco mniejszym budżetem. Dlatego według nas jedyną słuszną opcją są skarpety lub czapka. I tak wiemy, że skarpety nie mają dobrej pijaru w świecie prezentów. A to bardzo nas smuci, ponieważ ten, kto raz poczuje magię wełnianych skarpet, już nigdy nie będzie chciał ich zdjąć. 

Drugim pomysłem jest czapka. Czapki mają uniwersalny rozmiar, więc tutaj nie musisz się martwić. Poza tym powiedzmy sobie szczerze: kto nie potrzebuje czapki, kiedy na dworze wieje złem? No taka wełniana czapka to po prostu zbawienie. 

Elegancki prezent dla szefowej, czyli robimy zrzutkę na Kamińską 

Tutaj mamy już większe możliwości. Dla eleganckiej szefowej wybierz kapelusz lub skórzane rękawiczki. Z rękawiczkami może być nieco większy problem, ponieważ jednak musisz znać rozmiar. Aczkolwiek to też da się zorganizować. Taki prezent to klasa sama w sobie. 

A jeśli nie ma pewności co do upodobań, to voucher będzie idealnym rozwiązanie. Wystarczy wybór dowolnej kwoty i mamy to. W dodatku w kopercie można załączyć ładną świąteczną dedykację i życzenia. 

Dla fanów prezentów elektronicznych, czyli nasze e-booki na prezent 

W obecnych czasach coraz więcej rzeczy czytamy w formie elektronicznej. Nic więc dziwnego, że rośnie ilość fanek (i fanów) tej właśnie formy. Tym bardziej nasze e-booki to świetny pomysł. Nie dość, że nie trzeba ich pakować w ozdobny papier (zawsze ten ostatni skrawek papieru okaże się ciut za mały — znamy to). To jeszcze można go wysłać komuś, kto jest daleko i się nie możecie spotkać. 

Do wyboru są e-booki z wiedzą tkaninową oraz e-book biznesowy Moniki o błędach, które popełniła w trakcie prowadzenia swojej marki. I co najważniejsze, jak z nich wybrnęła. 

Zobacz też naszą kategorię prezentową! 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium