Monika Kamińska

NAJWIĘCEJ NOWOŚCI W BUTIKU PRZY UL. NIECAŁEJ 7 W WARSZAWIE! 

do kasy suma: 0,00 zł
EN / PL
Jak wybrać rozmiar balerinek Audrey?
Jak wybrać rozmiar balerinek Audrey?

Zakup butów przez Internet bywa problematyczny. Wynika to z faktu, że niestety w różnych markach rozmiarówka prezentuje się całkiem inaczej. Przez to czasem ciężko trafić z rozmiarem. Zwłaszcza jeśli kupujesz w naszej marce po raz pierwszy. Dlatego mamy dla Ciebie prostą instrukcję, która pozwoli Ci bezbłędnie dobrać rozmiar balerinek Audrey (oraz innych butów dostępnych w naszej ofercie). 

Jak mierzyć stopy? 

Przygotuj kartkę papieru, ołówek, centymetr krawiecki lub linijkę. Obrysują swoją stopę na kartce. Następnie zmierz jej długość - od najdłuższego palca do pięty. Zapisz tę wartość. Teraz wystarczy, że dodasz do zapisanej wartości 0,5-0,7 cm (nawet do centymetra) i gotowe. Otrzymasz długość wkładki. Kolejnym krokiem jest spojrzenie w naszą tabelę rozmiarową i wybranie swojego rozmiaru. 

Ważne: jeżeli rozmiar wychodzi na granicy to weź rozmiar większy. 

Stopy mierz w godzinach popołudniowo-wieczornych. Wtedy mają one swoją optymalną wielkość. Wynika to z tego, że w ciągu dnia stopy delikatnie puchną, dlatego przymiarki i kupowanie butów również poleca się w tych godzinach. Rano stopy „oszukują” i są nieco szczuplejsze. 

Szybka ściąga: jak zmierzyć stopę?

  • Obrysuj stopę.
  • Zmierz jej długość od najdłuższego palca do pięty.
  • Zapisz wartość i dodaj do niej 0,5-0,7 cm (nawet do centymetra).
  • Sprawdź jaki rozmiar jest przypisany do Twojej długości wkładki.
  • Kup swoją parę i ciesz się wygodą! 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium