Szycie na miarę

SZYCIE NA MIARĘ - WARSZAWA

Szycie na miarę to inwestycja na lata, która pozwoli w pełni cieszyć się ubraniem oraz korzystać z produktu, który w 100% odpowiada Waszym potrzebom oraz marzeniom. Dzięki tej usłudze otrzymacie ubranie, o którym zawsze marzyłyście, a nigdy nie mogłyście znaleźć go na wieszaku. Będzie ono dopasowane do Waszej sylwetki, charakteru oraz stylu, który preferujecie. Dzięki szyciu miarowemu będzie bardzo ładne oraz niezwykle wygodne.

Usługa szycia na miarę gwarantuje, że w obrębie produktów z mojego sklepu są dostępne wszystkie możliwe połączenia tkanin i krojów oraz drobne zmiany, takie jak: długość sukienki lub spódnicy, rodzaj dekoltu, długość rękawa.

Twój własny projekt

Poza tkaninami, które są dostępne w gotowych produktach w sklepie, posiadamy również wiele innych kolorów, faktur oraz grubości materiałów. Bardzo chętnie uszyjemy zaproponowany przez Ciebie wzór lub pomożemy w jego projektowaniu. Nie musisz umieć rysować ani mieć gotowego szkicu - na każdym etapie całkowicie wspieramy indywidualny pomysł. Wystarczy nam go zwyczajnie opowiedzieć, a my zajmiemy się przeniesieniem Twojego wymarzonego ubrania na tkaninę. 

Granatowa marynarka z całorocznej wełny? Różowa sukienka? Spódnica w pepitkę? Granatowa sukienka z rękawem, ale z całorocznej, czarnej wełny? Szare spodnie? Sukienka z odkrytymi plecami? Ołówkowa spódnica z niebieskiej cool wool?  Nie ma problemu. Nie tylko uszyjemy, ale również dopasujemy je do Twojej sylwetki. 

Jak wygląda proces szycia na miarę?

Uszycie projektu na miarę wymaga mniej więcej trzech spotkań w sklepie stacjonarnym w Warszawie przy ulicy Niecałej 7. Pierwsze spotkanie trwa około 60 minut, kolejne około 30 minut.

Pierwsze spotkanie to wybór tkaniny oraz omówienie modelu, który będzie szyty. Wtedy też należy opłacić 50% sumy za wykonanie usługi szycia na miarę. Po wpłynięciu płatności zamawiamy tkaninę, a krawcowa rozpoczyna pracę nad konstrukcją oraz szyciem produktu.

Następnie odbywa się pierwsza przymiarka. Podczas niej sprawdzamy, jak ubranie leży i jak jest dopasowane do sylwetki oraz wprowadzamy niezbędne poprawki. Szycie na miarę wymaga pracy na sylwetce klientki, dlatego ta przymiarka jest bardzo ważna.

Po niej krawcowa wprowadza wszystkie poprawki i odbywają się kolejne przymiarki w trakcie których dopracowujemy wygląd ubrania.

Umów się na spotkanie w Warszawie

W celu umówienia się na takie spotkanie prosimy o kontakt z nami poprzez e-mail: info@monikakaminska.com lub telefonicznie: +48 886 892 123. 

Podczas umawiania spotkania należy podać informację, że chodzi o zarezerwowanie czasu na zdjęcie miary. Jesteśmy czynni od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00 - 19.00 oraz w soboty i niedziele handlowe w godzinach 11.00 - 19.00. 

Prosimy wcześniej o telefon, aby potwierdzić, czy dany termin jest dostępny. Usługa realizowana jest w naszym butiku w Warszawie przy ulicy Niecałej 7.

Czego nie realizujemy?

Nie szyjemy na miarę z tkanin innych, niż dostępne w sklepie Monika Kamińska (w sklepie mam kilka tysięcy próbek, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie). Stawiam wyłącznie na najwyższą jakość, dlatego pracuję tylko na tkaninach od sprawdzonych producentów. Ponadto tkaniny sprzedawane są wyłącznie z usługą szycia na miarę, czyli nie ma możliwości kupienia samej tkaniny.

biała sukienka marynarka- Monika Kamińska

czerwona sukienka szycie na miarę- Monika Kamińska

granatowa sukienka szycie na miarę- Monika Kamińska

czerwony płaszcz szycie na miarę- Monika Kamińska

granatowa sukienka szycie na miarę- Monika Kamińska

pomarańczowy garnitur szycie na miarę - Monika Kamińska

damski garnitur szycie na miarę- Monika Kamińska

beżowy płaszcz szycie na miarę- Monika Kamińska

biała koszula szycie na miarę- Monika Kamińska

czerwona sukienka szycie na miarę- Monika Kamińska

garnitur damski szycie na miarę- Monika Kamińska

sukienka na miarę- Monika Kamińska

 czarna sukienka szycie na miarę- Monika Kamińska

damski garnitur szycie na miarę- Monika Kamińska

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium