Monika Kamińska

WEEKEND HANDLOWY W BUTIKU! 1-2 KWIETNIA g. 11-19. Powitaj wiosnę na Niecałej 7!

WYPRZEDANE ♥️ Sweter bawełniany z golfem Mathilda, czerwony

100% bawełna z certyfikatem Oeko-Tex

Cena: 349,00 zł 349.00

100% bawełna z certyfikatem Oeko-Tex

Kup teraz - zapłać za 30 dni
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Wygodna dostawa
14 dni na łatwy zwrot

Opis

Sweter bawełniany z golfem Mathilda, czerwony

Skład: 100% bawełna z certyfikatem Oeko-Tex

Modelka ma 172 cm wzrostu i nosi rozmiar S/M. Wymiary modelki: 88 cm biust, 62 cm talia, 91 cm biodra.

Czerwony sweter z golfem Mathilda to 100% bawełna. Jako włókno całkowicie naturalne, jest miękka i ciepła, a jednocześnie pozwala skórze doskonale oddychać. Model Mathilda ma krój oversize, golf i ściągacze na dole i przy rękawach.

Główne cechy bawełnianego swetra Mathilda:

  • Ciepła i miękka 100% bawełna;
  • Bawełna jesienno/zimowa;
  • Z golfem;
  • Sweter z długim rękawem na chłodniejsze dni;
  • Fason: oversize;
  • Kolor: czerwony;
  • Pranie: pranie ręczne z użyciem delikatnych detergentów, suszenie na płasko w temperaturze pokojowej, prasowanie lekko rozgrzanym żelazkiem na lewej stronie;
  • Przędza wyprodukowana we Włoszech;
  • Zaprojektowane i uszyte w Polsce.
  • Cechą a nie wadą każdej dzianiny jest to, że podczas prania może się skurczyć lub rozciągnąć (+/-5%), ale po prasowaniu wróci do swoich pierwotnych wymiarów.

Z czym nosić bawełniany sweter Mathilda?

Stworzy idealny duet ze spodniami chino, jeansami czy spódnicami. Golf otuli Cię ciepłem tak, że nie będziesz potrzebować biżuterii. Sprawdź naszą kolekcję spodni i spódnic i wybierz te, które świetnie skomponują się z Twoim stylem i stylizacją.

Dane techniczne

Certyfikat Oeko-Tex
Materiał Bawełna
Kolor Czerwony

Zrównoważona moda

W Monika Kamińska 99% produkcji to materiały naturalne: wełna, len, jedwab, bawełna oraz sztuczne: wiskoza, cupro, lyocell. 1% kolekcji to materiały syntetyczne, używamy ich wyłącznie tam, gdzie naprawdę jest to koniecznie.

Produkujemy z materiałów typu deadstock, które odkupujemy włoskich producentów. Deadstoki to materiały, które zostały wyprodukowane, ale nie odebrane przez firmę zamawiająca. My je kupujemy i dajemy im drugie życie.

Korzystamy z materiałów certyfikowanych m.in. The Woolmark Company, GOTS, ZQRX, Better Coton Initiative, Sustainable Tracable Wool, NM Wool - Non Mulesed Wool, Assosaciazione Tessile e Salute.

Farbując materiały na nasze wzory, wybieramy farbiarnie, które korzystają z barwników pigmentowych, które nie wymagają parowania. Materiały farbowane z użyciem barwników pigmentowych wymagają tylko prostego suszenia, dzięki czemu oszczędzamy wodę i energię.

Krótkie serie. Wolimy wyprodukować mniej, ale mieć pewność, że wszystko sprzedamy.

Brak notorycznych przecen. Nie gramy ceną. Wolimy sprzedać mniej, lecz uczciwie.

Oferujemy szycie na miarę. Jest to najbardziej ekologiczne i przyjazne środowisku rozwiązanie.

Wyprzedajemy kolekcję do końca włącznie z prototypami produkcyjnymi sprzedawanymi w ramach sample sale. Żadne nasze ubrania nie są niszczone.

Jeśli zostaje nam trochę tkaniny, to szyjemy dalej! Z końcówek tkanin tworzymy pojedyncze egzemplarze mini spódniczek, kamizelek lub sukienek.

Naprawiamy i upcyklingujemy ubrania. Organizujemy akcję „SPA dla ubrań”, w ramach której nie tylko naprawiamy, ale również dajemy drugie życie ubraniom naszej marki.

Organizujemy w butiku wymianę ubrań dla klientek, w ramach której mogą między sobą wymieniać się ubraniami z marki Monika Kamińska, dzięki czemu niechciane rzeczy zyskują drugie życie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium