Filozofia marki Monika Kamińska

Monika Kamińska – eleganckie ubrania z naturalnych tkanin.

Bardzo długo szukałam ubrań wykonanych z najwyższej jakości tkanin, które dzięki swojemu klasycznemu krojowi staną się bazą moich codziennych stylizacji. Nie uznaję kompromisów, dlatego – po wielu miesiącach bezowocnej tułaczki od sklepu do sklepu – postanowiłam stworzyć dokładnie takie ubrania, jakich potrzebowałam.

I właśnie dzisiaj z dumą mogę Wam przedstawić wyjątkowy produkt – ubrania dla kobiet, które cenią staranność i elegancję. Dla kobiet, które nie pędzą za zmieniającymi się trendami, ponieważ wiedzą, czego chcą.

Wierzę, że jakość jest tym, co naprawdę cenimy. 

Wiem, że jakość zastąpiła już ilość.Wiem też, że tak naprawdę szukamy tego, co raz na zawsze zlikwiduje nasz odwieczny problem „nie mam się w co ubrać”. Pragniemy ubrań, które będą nam służyć podczas wielu wyjść, ponieważ staną się naszą drugą skórą.

Ubrania, które możecie tu kupić, spełniają wszystkie powyższe wymagania. Poza klasycznym krojem zadbałam również o to, żeby były z najwyższej jakości tkanin. Na przykład z wełny, która – gwarantuję – w najmniejszym nawet stopniu nie gryzie. Wykorzystywana przeze mnie tkanina stanie się prawdopodobnie najmilszą, jakiej kiedykolwiek dotykałyście.

To właśnie stuprocentowa wełna najwyższej jakości gwarantuje niesamowity szyk, a jednocześnie zapewnia niepowtarzalny komfort noszenia sukienki.

Klasyka, której zawsze szukałyśmy, właśnie została odnaleziona. Przekonaj się o tym sama!