Monika Kamińska

NAJWIĘCEJ NOWOŚCI W BUTIKU PRZY UL. NIECAŁEJ 7 W WARSZAWIE! 

Spodenki Tokio bawełniane, szare

95% bawełna organiczna z certyfikatem GOTS, 5% elastan

Cena: 199,00 zł 199.00

95% bawełna organiczna z certyfikatem GOTS, 5% elastan

Kup teraz - zapłać za 30 dni
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Czas wysyłki: 3 dni robocze
Wygodna dostawa
14 dni na łatwy zwrot

Opis

Spodenki Tokio bawełniane, szare

Skład: 95% bawełna organiczna z certyfikatem GOTS, 5% elastan

Gramatura: ok. 185 gsm

Modelka ma 160 cm wzrostu i nosi rozmiar XXS. Wymiary modelki: 85 cm biust, 64 cm talia, 90 cm biodra.

Szorty sportowe Tokio w bawełnianej odsłonie to doskonały wybór na treningi o lekkiej bądź średniej intensywności. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na aktywność na świeżym powietrzu czy też trening na hali nasze krótkie spodenki będą doskonałym wyborem. Spodenki uszyliśmy z bawełny organicznej, która dopasowuje się ciała i nie krępuje ruchów w trakcie treningu. Bawełna oddycha razem z Twoją skórą, zapewniając idealny komfort. Jest przyjazna dla skór delikatnych i nie powoduje żadnych podrażnień. Dodatkowo jest niezwykle miła i przyjemna w dotyku.

Świetnie sprawdzą się jako odzież sportowa przy stretchingu, jodze, pilatesie, czy lekkim treningu siłowym.

Wymiary w tabeli rozmiarów podane są w centymetrach. Dokonując pomiaru pamiętaj o możliwym 1-2 cm marginesie błędu.

Główne cechy spodenek Tokio:

  • Skład: 95% bawełna organiczna z certyfikatem GOTS, 5% elastan;

  • Certyfikaty: GOTS, Oeko-Tex;

  • Gramatura: 185 gsm;

  • Nie pochłaniają przykrych zapachów;

  • Doskonałe do każdego typu aktywności: treningu na sali, jak i na świeżym powietrzu;

  • Rodzaj materiału: całoroczna dzianina bawełniana;

  • Zaprojektowane i uszyta w Polsce;

  • Kraj pochodzenia dzianiny: Hiszpania;

  • Kolor: szary;

  • Pranie: Pamiętaj, że bawełna potrzebuje odpoczynku. Przewietrz ją. Pierz w pralce w 30 stopniach w trybie dla delikatnych tkanin, używaj odpowiedniego detergentu. Prasuj w temperaturze maksymalnie do 150 stopni. Nie wybielaj. Nie susz bębnowo.

Z czym nosić spodenki Tokio?

Połącz je z koszulką Cortina lub topem Nagano, a otrzymasz uniwersalny set. który będzie towarzyszył Ci podczas każdego treningu.

Zrównoważona moda

W Monika Kamińska 99% produkcji to materiały naturalne: wełna, len, jedwab, bawełna oraz sztuczne: wiskoza, cupro, lyocell. 1% kolekcji to materiały syntetyczne, używamy ich wyłącznie tam, gdzie naprawdę jest to koniecznie.

Produkujemy z materiałów typu deadstock, które odkupujemy włoskich producentów. Deadstoki to materiały, które zostały wyprodukowane, ale nie odebrane przez firmę zamawiająca. My je kupujemy i dajemy im drugie życie.

Korzystamy z materiałów certyfikowanych m.in. The Woolmark Company, GOTS, ZQRX, Better Coton Initiative, Sustainable Tracable Wool, NM Wool - Non Mulesed Wool, Assosaciazione Tessile e Salute.

Farbując materiały na nasze wzory, wybieramy farbiarnie, które korzystają z barwników pigmentowych, które nie wymagają parowania. Materiały farbowane z użyciem barwników pigmentowych wymagają tylko prostego suszenia, dzięki czemu oszczędzamy wodę i energię.

Krótkie serie. Wolimy wyprodukować mniej, ale mieć pewność, że wszystko sprzedamy.

Brak notorycznych przecen. Nie gramy ceną. Wolimy sprzedać mniej, lecz uczciwie.

Wyprzedajemy kolekcję do końca włącznie z prototypami produkcyjnymi sprzedawanymi w ramach sample sale. Żadne nasze ubrania nie są niszczone.

Jeśli zostaje nam trochę tkaniny, to szyjemy dalej! Z końcówek tkanin tworzymy pojedyncze egzemplarze mini spódniczek, kamizelek lub sukienek.

Naprawiamy i upcyklingujemy ubrania. Organizujemy akcję „SPA dla ubrań”, w ramach której nie tylko naprawiamy, ale również dajemy drugie życie ubraniom naszej marki.

Organizujemy w butiku wymianę ubrań dla klientek, w ramach której mogą między sobą wymieniać się ubraniami z marki Monika Kamińska, dzięki czemu niechciane rzeczy zyskują drugie życie.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium