Monika Kamińska

ODWIEDŹ NASZ BUTIK PRZY UL. NIECAŁEJ 7 W WARSZAWIE

Private Shopping

Private Shopping, czyli Butik cały dla Ciebie! 

  • Butik cały dla Ciebie! Umawiamy się telefonicznie na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie. Masz nasz Butik cały dla siebie, przymierzalnia jest wolna i też jest tylko dla Ciebie! 
  • Nasza obsługa doradza tylko Tobie. W trakcie zakupów jest oczywiście z Tobą nasz doradca wizerunku, który odpowie na wszystkie Twoje pytania, doradzi oraz pomoże skompletować zestawy ubrań na konkretne okazje. 
  • Bezpieczeństwo. Nasi doradcy obsługują w maseczkach i rękawiczkach. Mamy oczywiście do dyspozycji płyn do dezynfekcji.
  • Oszczędność czasu. Wybierasz dogodny termin i masz pewność, że jesteś pierwsza przy każdym wieszaku, a obsługa nie jest zajęta innym Klientem. W ten sposób oszczędzasz czas, ponieważ nie musisz na nic czekać. 

Jak się umówić?

Zadzwoń lub napisz do nas wspólnie ustalimy datę i godzinę oraz przypiszemy Ci doradcę wizerunku, który w trakcie zakupów będzie Ci służył pomocą

Spotkanie z doradcą wizerunku w pustej przestrzeni Butiku daje Ci możliwość zapytania o wszystko.

Często jest tak, że chcemy o coś zapytać, ale krępują nas inni ludzie. Teraz ten problem znika! A warunkach pustego Butiku, który jest tylko dla Ciebie możesz czuć się swobodnie i pytać doradców o wszystko. Nasz zespół doradzi Ci na wielu frontach. 

Przyjemne i bezpieczne zakupy sprawią, że miło spędzisz czas i uzupełnisz swoją garderobę o kilka perełek. 

szycie na miarę

Umów się na spotkanie

Telefonicznie lub e-mailowo
info@monikakaminska.com
tel. 886 892 123
Prywatne zakupy 
Tylko Ty i nasz doradca wizerunku 
Cały Butik tylko dla Ciebie!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium