Monika Kamińska

WEEKEND HANDLOWY W BUTIKU! 1-2 KWIETNIA g. 11-19. Powitaj wiosnę na Niecałej 7!

Marynarka wełniana Eve, w szarą kratę

100% wełna deadstock, podszewka 100% cupro

Cena: 800,00 zł 1 600,00 zł 800.00
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 1 600,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.

100% wełna deadstock, podszewka 100% cupro

Kup teraz - zapłać za 30 dni
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Czas wysyłki: 3 dni robocze
Wygodna dostawa
14 dni na łatwy zwrot

Opis

Marynarka wełniana Eve, w szarą kratę

ZOBACZ PRODUKT NA WIDEO!

Skład: 100% wełna z deadstocku*, podszewka 100% cupro
Gramatura: 360 GSM

Modelka ma 177 cm wzrostu i nosi rozmiar M. Wymiary modelki: 90 cm biust, 63 cm talia, 93 cm biodra.

*Deadstocki to tkaniny, które zostały już wyprodukowane, ale nie zostały wykorzystane przez szwalnie, projektantów i firmy produkujące odzież. Dajemy im szansę na wejście ponownie w obieg, a tym sam przyczyniamy się do zmniejszenia zaśmiecania naszej planety przez branżę fast fashion.

Wełniana marynarka Eve w szarą kratę użyliśmy w 100% z wełny. Model jest jednorzędowy, wytaliowany i dopasowany. Marynarka ma kieszenie z patkami, brustaszę oraz kieszeń po wewnętrznej stronie. Do tego rogowe guziki i rozcięcie z tyłu. Podszewka to 100% cupro.

Główne cechy wełnianej marynarki Eve:

  • Tkanina: 100% wełna, podszewka 100% cupro;
  • Zimowa tkanina flanelowa;
  • Jednorzędowa;
  • Fason: dopasowany, wytaliowany;
  • Kolor: szara krata;
  • Dodatki: guziki rogowe;
  • Detale: dwie kieszenie z patkami, brustasza, kieszeń od wewnątrz;
  • Pranie: daj wełnie odpocząć, pamiętaj, że nie chłonie zapachów i brudu. Wystarczy ją przewietrzyć. A kiedy poczujesz, że marynarka potrzebuje prania, to oddaj ją do zaufanej pralni;
  • Przędza wyprodukowana we Włoszech.

Z czym nosić wełnianą marynarkę Eve?

Dobierz marynarkę do spodni Eve, a stworzysz doskonały set, który będzie towarzyszył Ci całą jesień i zimę.
Sprawdź także naszą kolekcję golfów i koszul, wybierz te, które świetnie skomponują się z Twoim stylem i stylizacją.

Dane techniczne

Certyfikat Deadstock
Materiał Wełna. Podszewka: cupro
Kolor Szary

Zrównoważona moda

W Monika Kamińska 99% produkcji to materiały naturalne: wełna, len, jedwab, bawełna oraz sztuczne: wiskoza, cupro, lyocell. 1% kolekcji to materiały syntetyczne, używamy ich wyłącznie tam, gdzie naprawdę jest to koniecznie.

Produkujemy z materiałów typu deadstock, które odkupujemy włoskich producentów. Deadstoki to materiały, które zostały wyprodukowane, ale nie odebrane przez firmę zamawiająca. My je kupujemy i dajemy im drugie życie.

Korzystamy z materiałów certyfikowanych m.in. The Woolmark Company, GOTS, ZQRX, Better Coton Initiative, Sustainable Tracable Wool, NM Wool - Non Mulesed Wool, Assosaciazione Tessile e Salute.

Farbując materiały na nasze wzory, wybieramy farbiarnie, które korzystają z barwników pigmentowych, które nie wymagają parowania. Materiały farbowane z użyciem barwników pigmentowych wymagają tylko prostego suszenia, dzięki czemu oszczędzamy wodę i energię.

Krótkie serie. Wolimy wyprodukować mniej, ale mieć pewność, że wszystko sprzedamy.

Brak notorycznych przecen. Nie gramy ceną. Wolimy sprzedać mniej, lecz uczciwie.

Oferujemy szycie na miarę. Jest to najbardziej ekologiczne i przyjazne środowisku rozwiązanie.

Wyprzedajemy kolekcję do końca włącznie z prototypami produkcyjnymi sprzedawanymi w ramach sample sale. Żadne nasze ubrania nie są niszczone.

Jeśli zostaje nam trochę tkaniny, to szyjemy dalej! Z końcówek tkanin tworzymy pojedyncze egzemplarze mini spódniczek, kamizelek lub sukienek.

Naprawiamy i upcyklingujemy ubrania. Organizujemy akcję „SPA dla ubrań”, w ramach której nie tylko naprawiamy, ale również dajemy drugie życie ubraniom naszej marki.

Organizujemy w butiku wymianę ubrań dla klientek, w ramach której mogą między sobą wymieniać się ubraniami z marki Monika Kamińska, dzięki czemu niechciane rzeczy zyskują drugie życie.

Produkty powiązane

OSTATNIE SZTUKI Spodnie wełniane Eve, w szarą kratę OSTATNIE SZTUKI Spodnie wełniane Eve, w szarą kratę
Cena: 425,00 zł 850,00 zł
Sukienka bawełniana Sharon, bordowa Sukienka bawełniana Sharon, bordowa
Cena: 274,50 zł 549,00 zł
OSTATNIE SZTUKI Spodnie wełniane Amber, rude OSTATNIE SZTUKI Spodnie wełniane Amber, rude
Cena: 345,00 zł 690,00 zł
Sukienka z wiskozy Kelly, we wzory Sukienka z wiskozy Kelly, we wzory
Cena: 224,50 zł 449,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium