Bluzka z półgolfem Madeline bordowa
80% bawełna, 20% wełna
80% bawełna, 20% wełna

Opis
Modelka ma na sobie bluzkę w rozmiarze S i ma 177 cm wzrostu.
Bluzka z półgolfem Madeline, bordowa – modna bluzka na wiele okazji
Ta jesień bezsprzecznie będzie należała do koloru bordowego. Dlatego koniecznie musisz mieć w swojej garderobie naszą bordową bluzkę z półgolfem. Będzie Twoim wiernym, jesiennym kompanem, bo jest po prostu idealna do casualowych stylizacji. Założysz ją pod żakiet, ale równie dobrze będzie wyglądała samodzielnie w połączeniu ze spodniami lub spódnicą. Pójdziesz w niej do pracy lub na kolację z przyjaciółką. Bordowy kolor doda Ci energii i ożywi jesienne stylizacje. W naszej bordowej bluzce będzie Ci przyjemnie i cieplutko – wełna, którą znajdziesz w jej składzie i półgolf się o to zatroszczą. Przykuwającym wzrok detalem w bordowej bluzce z półgolfem jest subtelne pęknięcie na mankiecie. Czy musimy Cię dłużej namawiać?
Główne zalety bordowej bluzki z półgolfem Madeline
- Krój, który zapewnia swobodę ruchów;
- Półgolf, dzięki któremu będzie Ci cieplutko;
- Uszyta z tkaniny koszulowej;
- Dobrze pasuje pod żakiet;
- Świetna do codziennych stylizacji;
- Zaprojektowana w Polsce;
- Kołnierz: półgolf;
- Kolor: bordowy;
- Wzór: gładki;
- Rękaw: długi;
- Cechy szczególne: pęknięcie na mankiecie;
- Skład: 80% bawełna, 20% wełna;
Co założyć do bordowej bluzki?
Bordowa bluzka będzie idealnym uzupełnieniem stylizacji ze spodniami lub spódnicami w kolorach beżowym, kremowym czy szarym. Eleganckiego sznytu nada jej połączenie z czernią i granatem. Bordo pięknie kontrastuje również z ciemną zielenią, musztardą czy czekoladą. Lubi także metaliczne odcienie. Cudownie wygląda w towarzystwie złota. Bordową bluzkę możesz łączyć także z ubraniami w kolorze fuksji, czerwieni czy fioletu. Unikaj za to zestawień z odcieniami pomarańczowego i pastelowego różu.
Pielęgnacja ubrań – sprawdź, jak prać bluzkę bawełniano-wełnianą
Zasady pielęgnacji bluzki bawełniano-wełnianej są stosunkowo łatwe. Zalecamy pranie w chłodnej wodzie, najlepiej ręcznie. Jeśli musisz skorzystać z pralki – wybierz program do prania delikatnych materiałów. Użyj łagodnego detergentu. Zrezygnuj z suszenia w suszarce bębnowej. W przypadku dużych zabrudzeń – zanieś bluzkę do dobrej pralni. Prasuj żelazkiem ustawionym na średnią temperaturę.
Do tej bluzki znajdziesz w naszym sklepie fantastyczne spodnie. Obejrzyj je koniecznie.
Zrównoważona moda
W Monika Kamińska 99% produkcji to materiały naturalne: wełna, len, jedwab, bawełna oraz sztuczne: wiskoza, cupro, lyocell. 1% kolekcji to materiały syntetyczne, używamy ich wyłącznie tam, gdzie naprawdę jest to koniecznie.
Produkujemy z materiałów typu deadstock, które odkupujemy włoskich producentów. Deadstoki to materiały, które zostały wyprodukowane, ale nie odebrane przez firmę zamawiająca. My je kupujemy i dajemy im drugie życie.
Korzystamy z materiałów certyfikowanych m.in. The Woolmark Company, GOTS, ZQRX, Better Coton Initiative, Sustainable Tracable Wool, NM Wool - Non Mulesed Wool, Assosaciazione Tessile e Salute.
Farbując materiały na nasze wzory, wybieramy farbiarnie, które korzystają z barwników pigmentowych, które nie wymagają parowania. Materiały farbowane z użyciem barwników pigmentowych wymagają tylko prostego suszenia, dzięki czemu oszczędzamy wodę i energię.
Krótkie serie. Wolimy wyprodukować mniej, ale mieć pewność, że wszystko sprzedamy.
Brak notorycznych przecen. Nie gramy ceną. Wolimy sprzedać mniej, lecz uczciwie.
Wyprzedajemy kolekcję do końca włącznie z prototypami produkcyjnymi sprzedawanymi w ramach sample sale. Żadne nasze ubrania nie są niszczone.
Jeśli zostaje nam trochę tkaniny, to szyjemy dalej! Z końcówek tkanin tworzymy pojedyncze egzemplarze mini spódniczek, kamizelek lub sukienek.
Naprawiamy i upcyklingujemy ubrania. Organizujemy akcję „SPA dla ubrań”, w ramach której nie tylko naprawiamy, ale również dajemy drugie życie ubraniom naszej marki.
Organizujemy w butiku wymianę ubrań dla klientek, w ramach której mogą między sobą wymieniać się ubraniami z marki Monika Kamińska, dzięki czemu niechciane rzeczy zyskują drugie życie.