SZYCIE NA MIARĘ - WARSZAWA

Szycie na miarę to inwestycja na lata, która pozwoli w pełni cieszyć się ubraniem oraz korzystać z produktu, który w 100% odpowiada Waszym potrzebom oraz marzeniom. Dzięki tej usłudze otrzymacie ubranie, o którym zawsze marzyłyście, a nigdy nie mogłyście znaleźć go na wieszaku. Będzie ono dopasowane do Waszej sylwetki, charakteru oraz stylu, który preferujecie. Dzięki szyciu miarowemu będzie bardzo ładne oraz niezwykle wygodne.

Usługa szycia na miarę gwarantuje, że w obrębie produktów z mojego sklepu są dostępne wszystkie możliwe połączenia tkanin i krojów oraz drobne zmiany, takie jak: długość sukienki lub spódnicy, rodzaj dekoltu, długość rękawa.

Twój własny projekt

Poza tkaninami, które są dostępne w gotowych produktach w sklepie, posiadamy również wiele innych kolorów, faktur oraz grubości materiałów. Bardzo chętnie uszyjemy zaproponowany przez Ciebie wzór lub pomożemy w jego projektowaniu. Nie musisz umieć rysować ani mieć gotowego szkicu - na każdym etapie całkowicie wspieramy indywidualny pomysł. Wystarczy nam go zwyczajnie opowiedzieć, a my zajmiemy się przeniesieniem Twojego wymarzonego ubrania na tkaninę. 

Granatowa marynarka z całorocznej wełny? Różowa sukienka? Spódnica w pepitkę? Granatowa sukienka z rękawem, ale z całorocznej, czarnej wełny? Szare spodnie? Sukienka z odkrytymi plecami? Ołówkowa spódnica z niebieskiej cool wool?  Nie ma problemu. Nie tylko uszyjemy, ale również dopasujemy je do Twojej sylwetki. 

Jak wygląda proces szycia na miarę?

SUKIENKI, SPÓDNICE, SPODNIE, MARYNARKI

Uszycie projektu na miarę wymaga mniej więcej trzech spotkań w sklepie stacjonarnym w Warszawie (Studio Zaczkiewicz, Poznańska 24/20). Pierwsze spotkanie trwa około 60 minut, kolejne około 30 minut.

Pierwsze spotkanie to wybór tkaniny oraz omówienie z krawcową modelu, który będzie szyty. Wtedy też należy opłacić 50% sumy za wykonanie usługi szycia na miarę. Po wpłynięciu płatności zamawiamy tkaninę, a krawcowa rozpoczyna pracę nad konstrukcją oraz szyciem produktu.

Mniej więcej po dwóch-trzech tygodniach (termin orientacyjny - w zależności od stopnia komplikacji szycia) odbywa się pierwsza przymiarka. Podczas niej sprawdzamy, jak ubranie leży i jak jest dopasowane do sylwetki oraz wprowadzamy niezbędne poprawki. Szycie na miarę wymaga pracy na sylwetce klientki, dlatego ta przymiarka jest bardzo ważna.

Po niej krawcowa wprowadza wszystkie poprawki i w ciągu jednego-dwóch tygodni odbywa się druga przymiarka, która w przypadku prostszych usług zazwyczaj jest ostatnią i oznacza odbiór gotowego projektu.

Podsumowując - całość trwa mniej więcej cztery do pięciu tygodni. Przy trudniejszych modelach (również przy szyciu żakietu) może być konieczna większa ilość poprawek, ale staramy się o tym uprzedzać na wcześniejszym etapie.

KOSZULE

Uszycie koszuli na miarę wymaga jednego, około 30 minutowego spotkania, w trakcie którego zostaje zdjęcia miara oraz wybrana tkanina, mankiety, kołnierzyk itp. Trzy tygodnie później, bez dodatkowych przymiarek, można już odebrać koszulę. Istnieje możliwość uszycia koszuli w usłudze ekspresowej realizacji - czas oczekiwania na gotowy produkt wynosi wtedy 7 dni roboczych. 

Umów się na spotkanie w Warszawie

W celu umówienia się na takie spotkanie prosimy o kontakt z nami poprzez e-mail: info@monikakaminska.com lub telefonicznie: +48 531 880 233. Podczas umawiania spotkania należy podać informację, że chodzi o zarezerwowanie czasu na zdjęcie miary. Jesteśmy czynni od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 18.00, ale zamówienia z usługi szycia na miarę realizujemy również w innych godzinach (oraz w soboty). Prosimy tylko wcześniej o telefon, aby potwierdzić, czy dany termin jest dostępny. Usługa realizowana jest w naszym butiku w Warszawie.

Cennik szycia na miarę

Podane ceny są cenami orientacyjnymi. Dokładna wycena następuje po zdjęciu miary oraz ustaleniu wyglądu projektu.

BESPOKE:

Sukienka: od 1000 zł plus cena tkaniny

Spódnica: od 800 zł plus cena tkaniny

Spodnie:od 950 zł plus cena tkaniny

Żakiet damski (full canvas): 2500 zł plus cena tkaniny

Płaszcz damski: 3000 zł plus cena tkaniny

Suknia ślubna wg projektu klientki: wycena indywidualna

Orientacyjna, średnia cena tkaniny za metr: 400 - 500 zł

Przykładowe zużycie tkaniny na uszycie sukienki to od około 1 m (sukienka bez rękawów) do około 2 m (sukienka z rękawem). Spódnica: około 1 m. Spodnie: od około 1 m do 1,5 m. Żakiet: od około 1,5 m do 2 m. Płaszcz damski: około 2,5 m.  Dokładna ilość tkaniny zależy od wybranego kroju.

MADE TO MEASURE: 

Koszula: 600 zł (cena tkaniny jest już wliczona)

Koszula w usłudze ekspresowego szycia: 700 zł 

Czego nie realizujemy?

Nie szyjemy na miarę z tkanin innych niż dostępne w sklepie Monika Kamińska (w sklepie mam kilka tysięcy próbek, więc na pewnoznajdziesz coś dla siebie). Stawiam wyłącznie na najwyższą jakość, dlatego pracuję tylko na tkaninach od sprawdzonych producentów. Ponadto tkaniny sprzedawane są wyłącznie z usługą szycia na miarę, czyli nie ma możliwości kupienia samej tkaniny.